“Ik hou echt van mensen. Ik hou ervan om een gemeenschap te creëren, mensen met elkaar te verbinden en inspirerende mensen te ontmoeten”.

#1 Hanna : Le phare du Kanaal
“Zij zijn gestart met een coworking space” is een reeks interviews in de vorm van video’s.
Deze serie is een kans om kennis te maken met de oprichters van deze nieuwe werkplekken, coworking genaamd. Creëer een ruimte voor andere werknemers.
Waarom zijn ze aan dit avontuur begonnen ? Wat verandert dit in de manier waarop ze dagelijks werken ? Is de relatie met collega’s en anderen anders ? De manier waarop werkgelegenheid wordt geconcipieerd is aan het veranderen. Wat zijn de gevolgen ?
Laten we nu kennismaken met Hanna Bonnier, 30 jaar oud, stichter van de Coworking space “Le Phare du Kanaal” gelegen langs het kanaal in Molenbeek !




Over hetzelfde onderwerp

Employer Branding #3 “Heeft u ‘ja’ gezegd?”
Employer branding en verleiding gaan hand in hand. Want u wilt toch dat uw jobs er sexy uitzien om de beste talenten aan te trekken?

Employer Branding #2 “Een etentje met mij vanavond?”
Employer branding en verleiding gaan hand in hand. Want u wilt toch dat uw jobs er sexy uitzien om de beste talenten aan te trekken?

Virtuele onboarding: de kans om het verschil te maken!
Hoe verwelkom je een nieuwe medewerker aan boord als je niet aan boord mag gaan?! De omstandigheden zijn uiteraard verwarrend, maar u kan deze moeilijke situatie aangrijpen om het verschil te maken!